V obci Veclov

na cyklotrase „1007“

 

 

 

Nabízíme:

Chlazené i teplé nápoje, teplá jídla, zmrzliny, domácí langoše, polévky, utopence a nealkoholické pivo. K dispozici je příjemné posezení na zahrádce.

Vzhledem k tomu, že nejsme majiteli bizonů, nemůžeme Vám bohužel nabídnout bizoní speciality.

 

Otevírací doba:

Od začátku května, do konce září.

Denně od 9,00 do 20,00

 

Proč navštívit zrovna naše občerstvení? Rádi Vám to prozradíme.

 

Pro ty co pojedou směrem na Novou Bystřice: Tatanka je posledním občerstvením tímto směrem. Další naleznete až přímo v Nové Bystřice. Čeká Vás 12km nelehkého térénu. Hned od hospůdky budete stoupat nejdelším a nejhrůzostrašnějším kopcem v našem okolí. Dále už je to snadnější, ale čeká na Vás ještě mnoho kratších kopečků. Proto doporučujeme občerstvit se u nás a načerpat dostatek energie pro zdolání krás České Kanady.

 

Pro ty co pojedou směrem na Staré Město pod Landštejnem: Ano, od nás je to do Starého Města p.L. pouhé 4km, ale přeci jen, Staré Město p.L. už není vesnička a  ruchu a splodin si tam užijete stejně jako i v jiných větších obcích :). Proto doporučujeme zastavit se u nás a pokochat se krásnou přírodou, čistým vzduchem, klidem a pohodlím. V Tatance můžete posedět na zahrádce, ze které je vidět na celou náves, je zde klid a proto si nás mnozí turisté i zdřímnou :). Zahrádka je ideální též pro děti či Vaše čtyřnohé miláčky, je oplocena, pejsky můžete pustit na volno a děti můžete po domluvě vzít na prohlídku nášeho psího, závodní tým.

! Prosím nekrmte naše pejsky, děkujeme !